Μουσική παραδοσιακή βραδιά στην Πτελοπούλα το βράδυ της Δευτέρας 14 Αυγούστου
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Εκδηλώσεις
- Εκτύπωση
![Μουσική παραδοσιακή βραδιά στην Πτελοπούλα το βράδυ της Δευτέρας 14 Αυγούστου](/media/k2/items/cache/8af84d68e5a5a4b34598b4f8c704db17_L.jpg?t=20230812_062110)
Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Πτελοπούλας διοργανώνει για τρίτη συνεχόμενη χρονιά την "ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΒΡΑΔΙΑ" την Δευτέρα 14 Αυγούστου 2023 στον προαύλιο χώρο του Δημοτικού Σχολείου Πτελοπούλας.
Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΒΡΑΔΙΑ ευελπιστούμε να καθιερωθεί ως θεσμός ώστε να επιτύχουμε την συνάντηση όλων των χωριανών ανά την Ελλάδα και να γνωρίσει νέο κόσμο το χωριό μας.
Σας περιμένουμε όλους να διασκεδάσουμε με παραδοσιακά τραγούδια.
Το Δ.Σ. του συλλόγου
Τελευταία τροποποίηση στις12 Αυγούστου 2023, 09:21