Πολιτιστικός Σύλλογος Μάρκου: "Γιόρτασαν τα μπλέ μυρμήγκια" Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Εκδηλώσεις
- Εκτύπωση
![Πολιτιστικός Σύλλογος Μάρκου: "Γιόρτασαν τα μπλέ μυρμήγκια"](/media/k2/items/cache/21508a963a7dfc28cc38de06cb96639f_L.jpg)
Η ανταπόκριση του κόσμου στο δεύτερο grove party των μπλε μυρμηγκιών ήταν τεράστια!!
Ανταποκρινόμενοι στο κάλεσμα της εθελοντικής ομάδας η οποία εδώ και δύο χρόνια ασχολείται με την βελτίωση της εικόνας του χωριού κάτοικοι των γύρω περιοχών κυρίως νεαρής ηλικίας κατέκλυσαν το άλσος του Αγίου Γεωργίου Μάρκου διασκεδάζοντας έως τις πρώτες πρωινές ώρες υπό τον ήχο DJ.
Τα μπλε μυρμήγκια αναζητώντας χρήματα να φτιάξουν χώρους όπως το κατεστημένο γήπεδο μπάσκετ του χωριού και διάφορες άλλες παρεμβάσεις σε κοινόχρηστους χώρους έστησαν ένα εκπληκτικό σκηνικό και κάλεσαν τον κόσμο για οικονομική ενίσχυση!!
ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΚΟΥ