Έγινε η επιλογή των 6 συμβασιούχων για την πυροπροστασία στο Δήμο Αργιθέας Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Εργασία - Καρδίτσα
- Εκτύπωση
![Έγινε η επιλογή των 6 συμβασιούχων για την πυροπροστασία στο Δήμο Αργιθέας](/media/k2/items/cache/c6f82e9efb43778ae67d64cce1aacc05_L.jpg)
Υπεγράφη σήμερα Παρασκευή (12/6) η απόφαση του Δημάρχου Αργιθέας Α. Στεργίου για την πρόσληψη των έξι συμβασιούχων μετά από σχετική προκήρυξη των θέσεων που είχε προηγηθεί.
Θυμίζουμε ότι προσλήψεις αφορούν την κάλυψη έκτακτων αναγκών πυρασφάλειας – πυροπροστασίας στο Δήμο Αργιθέας. Οι πέντε εργάτες Υ.Ε. και ένας Χειριστής Μηχανημάτων Έργου Δ.Ε. θα ξεκινήσουν εργασία την προσεχή Δευτέρα (15/6) και θα παραμείνουν στις θέσεις τους για διάστημα τεσσάρων μηνών.
Δείτε την σχετική απόφαση εδώ.