Υπεγράφη η απόφαση για την πρόσληψη 11 συμβασιούχων από τον Δήμαρχο Παλαμά Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Εργασία - Καρδίτσα
- Εκτύπωση
![Υπεγράφη η απόφαση για την πρόσληψη 11 συμβασιούχων από τον Δήμαρχο Παλαμά](/media/k2/items/cache/1be5fe66b706588af07a84836d05059c_L.jpg)
Ο Δήμαρχος Παλαμά υπέγραψε την απόφαση για την πρόσληψη 11 ατόμων με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, 10 Υπαλλήλων Καθαριότητας Κλάδου ΥΕ Εργατών και 1 οδηγού μηχανήματος έργου (jcb,φορτωτή).
Η πρόσληψη του προσωπικού γίνεται για την αντιμετώπιση έκτακτων και πρόσκαιρων αναγκών των υπηρεσιών καθαριότητας και τεχνικών έργων του Δήμου Παλαμά.
Δείτε την απόφαση εδώ.