Νεκρός βρέθηκε 47χρονος Καρδιτσιώτης που υπηρετούσε στην Π.Υ. Μουζακίου Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Κοινωνικές - Αστυνομικές
- Εκτύπωση
![Νεκρός βρέθηκε 47χρονος Καρδιτσιώτης που υπηρετούσε στην Π.Υ. Μουζακίου](/media/k2/items/cache/b8c352c8210bf05cc5f0bda848d59df9_L.jpg)
Νεκρός στο σπίτι που διέμενε στα Τρίκαλα, βρέθηκε το πρωί της Τετάρτης 13 Δεκεμβρίου ένας 47χρονος πυροσβέστης με καταγωγή από το Δήμο Μουζακίου και που υπηρετούσε στην Π.Υ. Μουζακίου.
Ο 47χρονος σύμφωνα με τις πληροφορίες του KarditsaLive.Net δεν εμφανίστηκε το πρωί στην υπηρεσία του, γεγονός που θορύβησε τους συναδέλφους τους οι οποίοι και τον αναζήτησαν.
Τελικά βρέθηκε χωρίς τις αισθήσεις του στο κρεβάτι του σπιτιού του. Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο Τρικάλων αλλά ήταν ήδη νεκρός, με τον θάνατο να έχει προέλθει πιθανότατα από παθολογικά αίτια.
Π.Κ.