Κλήρωση Τζόκερ: Άγγιξαν τα ...εκατομμύρια δύο τυχερά δελτία σε Μουζάκι και Μητρόπολη Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Τοπική Επικαιρότητα
- Εκτύπωση
Ξυστά από το νομό μας πέρασε το εξάρι του Τζόκερ στην κλήρωση της Πέμπτης 12 Νοεμβρίου όπου σημειώθηκε για άλλη μια φορά Τζακ Ποτ με δύο τυχερά 5άρια από τα οκτώ συνολικά να βγαίνουν στο νομό μας και άλλο ένα στα Τρίκαλα!
Συγκεκριμένα, 5άρι έδωσε το πρακτορείο του Κου Σιώλου Ευάγγελου στο Μουζάκι αλλά και το πρακτορείο της Κας Παπαδημητρίου Ευαγγελίας στη Μητρόπολη. 5άρι έδωσαν επίσης και τα Τρίκαλα στο πρακτορείο της Κας Παπαδημητρίου Παρασκευής με το καθένα να κερδίζει από 29.021,78 Ευρώ!
Έτσι την ερχόμενη Κυριακή 4.000.000 Ευρώ τουλάχιστον θα μοιραστούν οι τυχεροί της 1ης κατηγορίας
Για να δείτε τους τυχερούς αριθμούς και τα κέρδη σε κάθε κατηγορία, δείτε την ακόλουθη εικόνα.
Τελευταία τροποποίηση στις13 Νοεμβρίου 2015, 01:00