Με απ’ ευθείας ανάθεση η βελτίωση υποδομών Πεζούλας, Φυλακτής, Κρυονερίου Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Τοπική Επικαιρότητα
- Εκτύπωση
![Με απ’ ευθείας ανάθεση η βελτίωση υποδομών Πεζούλας, Φυλακτής, Κρυονερίου](/media/k2/items/cache/12ec7c44b0cb06dd7b64adbcde7c527c_L.jpg)
Με απ’ ευθείας ανάθεση και έκπτωση 3% επί του προϋπολογισμού (68.299,99), αναδείχθηκε ο ανάδοχος του έργου «Συντήρηση-Βελτίωση υποδομών Πεζούλας, Φυλακτής Κρυονερίου», του Δήμου Λίμνης Πλαστήρα.
Στην διαδικασία κλήθηκαν δύο οικονομικοί φορείς, που ο ένας πρόσφερε έκπτωση 1% και ο άλλος 3%. Η μεγαλύτερη έκπτωση δόθηκε από τον «Ευθυμίου Λάμπρο» και σε αυτόν ανατέθηκε η εργολαβία.
Τα έργα που θα γίνουν αφορούν κυρίως τσιμεντοστρώσεις δρόμων και τοιχία αντιστήριξης.
Π.Κ.