Προβλήματα στην ηλεκτροδότηση σε Μουζάκι και περιοχές του Δήμου Λίμνης Πλαστήρα Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Τοπική Επικαιρότητα
- Εκτύπωση
![Προβλήματα στην ηλεκτροδότηση σε Μουζάκι και περιοχές του Δήμου Λίμνης Πλαστήρα](/media/k2/items/cache/a087e26821baeec2e57170c9ab7eed25_L.jpg)
Προβλήματα στην ηλεκτροδότηση αντιμετωπίζουν το Μουζάκι και περιοχές του Δήμου Λίμνης Πλαστήρα το πρωί του Σαββάτου (4/11).
Λόγω των δυνατών ανέμων προκλήθηκαν ζημιές στο δίκτυο ηλεκτροδότησης στο Μουζάκι από τις βραδινές ώρες και μετά από πτώση δέντρου πάνω σε καλώδια. Πρόβλημα αντιμετωπίζουν επίσης μετά τα μεσάνυχτα της Παρασκευής σύμφωνα με την ενημέρωση που είχε το KarditsaLive.Net από το ΔΕΔΔΗΕ και το Μορφοβούνι και ο Μεσενικόλας και η εκτίμηση είναι ότι οι προαναφερόμενες βλάβες μέχρι τις 10.00 θα έχουν αποκατασταθεί.