Προγραμματισμένες διακοπές ηλεκτροδότησης την Κυριακή (10/12) σε τμήμα της Καρδίτσας και στην Τ.Κ. Αγ. Δημητρίου Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Τοπική Επικαιρότητα
- Εκτύπωση
![Προγραμματισμένες διακοπές ηλεκτροδότησης την Κυριακή (10/12) σε τμήμα της Καρδίτσας και στην Τ.Κ. Αγ. Δημητρίου](/media/k2/items/cache/05b409fe4ea042f86b9839ff05eac0c7_L.jpg?t=20231209_090303)
Προγραμματισμένες διακοπές ηλεκτροδότησης θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή 10 Δεκεμβρίου 2023 σε τμήμα της Καρδίτσας καθώς και στην κοινότητα Αγ. Δημητρίου από το ΔΕΔΔΗΕ.
Συγκεκριμένα:
Από ώρα 08.00 έως 15.00 θα σημειωθεί διακοπή της ηλεκτροδότησης στην τοπική κοινότητα του Αγ. Δημητρίου. Στα αρδευτικά, στις κτηνοτροφικές μονάδες, στα φωτοβολταϊκά κλπ.
Από ώρα 11.00 έως 15.00 θα σημειωθεί διακοπή της ηλεκτροδότησης στην πόλη της Καρδίτσας και στις κάτωθι οδούς: Καποδιστρίου από Τρικάλων έως Αλαμανή. Β.Τζέλλα από Γράμου έως Κοραή. Αλαμανή από Σπετσών έως Ρ.Φεραίου. 18ης Αυγούστου από Πατριάρχου Γρηγορίου έως Ρ.Φεραίου. Κοραή από 18ης Αυγούστου έως Αλαμανή, και στον πεζόδρομο Αλεξοπούλου.
Σημείωση από το ΔΕΔΔΗΕ: Ενώ καταβάλλεται κάθε προσπάθεια για τη συντομότερη επανηλεκτροδότηση, εντούτοις, επιβάλλεται μεγάλη προσοχή, θεωρώντας ότι σε όλη την προγραμματισμένη διάρκεια διακοπής, οι αγωγοί είναι υπό τάση!