Κομμένες οι ...σέλφι εν ώρα συνεδρίασης του Δημοτικού Συμβουλίου! Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Άρθρα
- Εκτύπωση
Την τήρηση της καθώς πρέπει παρουσίας των Δημοτικών Συμβούλων εν ώρα συνεδρίασης έθιξε κατά την έναρξη της συνεδρίασης του Δ.Σ. Καρδίτσας την Δευτέρα ο πρόεδρος Κ. Κλ. Γιαννέλος.
Όπως τόνισε ο πρόεδρος, οι Δημοτικοί Σύμβουλοι θα πρέπει να τοποθετούν στο αθόρυβο την λειτουργία των κινητών τους τηλεφώνων κατά τη διάρκεια της συνεδρίασης ενώ όπως είπε δεν επιτρέπονται άλλες χρήσεις εντός της αιθούσης... θέλοντας να μην επαναληφθούν φαινόμενα που μειώνουν το κύρος του σώματος.
Τελευταία τροποποίηση στις26 Οκτωβρίου 2015, 16:49