Υπερπαραγωγή Τζιτζικώστα στην Καρδίτσα! Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Άρθρα
- Εκτύπωση
Δεν μπορούμε να γνωρίζουμε ποια θα είναι η τύχη του κ. Τζιτζικώστα στις εκλογές για πρόεδρο της Ν.Δ. αλλά ομολογούμε ότι από οργάνωση προβολής της προεκλογικής εκστρατείας…σκίζει.
Αυτά που είδαμε το μεσημέρι της Κυριακής στο «Κιέριον» μας άφησαν άφωνους και δεν τα έχουμε ξαναδεί ούτε σε επισκέψεις υποψηφίων ή εκλεγμένων πρωθυπουργών.
Το βαν έξω από το ξενοδοχείο μας έκανε κάτι να υποψιασθούμε αλλά δεν μας προετοίμασε γι’ αυτό που αντικρίσαμε. Τέσσερις επαγγελματικές κάμερες, οι δύο σε υπερυψωμένη εξέδρα στην αρχή του διαδρόμου, η μία σε μίνι γερανό για να κινείται ψηλά και προς όλες τις κατευθύνσεις και μία δίπλα στο βήμα. Όλες φυσικά με το ανάλογο προσωπικό να τις χειρίζεται.
Δεν σταματάμε όμως εδώ. Υπήρχαν ειδικοί προβολείς, ειδικά διαφημιστικά stands, ηχολήπτες και κονσόλα ήχου του συνεργείου που συνοδεύει τον κ. Τζιτζικώστα.
Κι όλα αυτά σε μια αίθουσα ξενοδοχείου, στην οποία άρχισαν να ξεφορτώνονται και να στήνονται από το Σάββατο και ολοκληρώθηκε η εγκατάσταση το πρωί της Κυριακής. Για όχι πάνω από μία ώρα εκδήλωση.
Γι’ αυτό σας λέω από οργάνωση προβολής σκίζει και φαντάζομαι του κοστίζουν και ακριβά όλα αυτά...