Συγχαίρει την Αντιγόνη Ντρισμπιώτη για το πανελλήνιο ρεκόρ ο Β. Τσιάκος
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Άλλα Αθλήματα
- Εκτύπωση
![Συγχαίρει την Αντιγόνη Ντρισμπιώτη για το πανελλήνιο ρεκόρ ο Β. Τσιάκος](/media/k2/items/cache/8ba2ec33fa60819932def3c6b87fe7d0_L.jpg)
Συγχαρητήρια για τη μεγάλη αθλητική επιτυχία της Αντιγόνης Ντρισμπιώτη εκφράζει δια του τύπου ο Δήμαρχος Καρδίτσας Β. Τσιάκος.
Ειδικότερα ο Δήμαρχος υπογραμμίζει: “Θερμά συγχαρητήρια στην καρδιτσιώτισσα πρωταθλήτρια Αντιγόνη Ντρισμπιώτη. Το επίτευγμα του νέου πανελληνίου ρεκόρ δημιουργεί πολύ μεγάλες προσδοκίες για τη συνέχεια καθώς η αθλήτρια μας ετοιμάζεται για παγκόσμιες διοργανώσεις. Και πάλι θερμά συγχαρητήρια και ευχόμαστε να κατακτήσει νέες κορυφές”.