Γ.Σ. Σοφάδων: Ζωιτσάκος is ...back!
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Μπάσκετ
- Εκτύπωση
Ο Γυμναστικός Σύλλογος Σοφάδων βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την επιστροφή του Τρύφωνα Ζωιτσάκου στις τάξεις της ομάδας έπειτα από απουσία ενός έτους.
Ο Ζωιτσάκος που παίζει στις θέσεις τόσο του πλέϋ μέικερ όσο και του σούτινγκ γκάρντ, αναμένεται να παίξει πρωταγωνιστικό ρόλο και να προσφέρει πολύτιμη βοήθεια για την επίτευξη των στόχων του συλλόγου.
Το Δ.Σ. του συλλόγου του εύχεται μια επιτυχημένη χρονιά με υγεία.
Το Δ.Σ. του Γ.Σ.Σ.