Με Μάκη Αλεξίου συνεχίζει στον πάγκο ο Γ.Σ. Σοφάδων Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Μπάσκετ
- Εκτύπωση
Ο Γυμναστικός Σύλλογος Σοφάδων βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την έναρξη της συνεργασίας με τον προπονητή Μάκη Αλεξίου για το αντρικό τμήμα του Συλλόγου για την επόμενη σεζόν.
Ο νέος τεχνικός του Γυμναστικού με γεμάτο βιογραφικό, έδωσε τα χέρια με τους ανθρώπους του συλλόγου, καθώς οι φιλοσοφίες των δύο πλευρών ταιριάζουν απόλυτα. Οι διοικούντες τον Σύλλογο του εύχονται πάνω απ’ όλα υγεία, και ελπίζουν μαζί να φθάσουν όσο πιο ψηλά γίνεται.
Το Δ.Σ. του Γ.Σ.Σ.