Νέο Διοικητικό Συμβούλιο στο Γ.Σ. Σοφάδων
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Μπάσκετ
- Εκτύπωση
Με μεγάλη τιμή και ακόμη μεγαλύτερο αίσθημα ευθύνης, ανακοινώνουμε τη εκλογή νέου Δ.Σ. για τον Γυμναστικό Σύλλογο Σοφάδων, όπως αυτό προέκυψε από την τελευταία Γενική Συνέλευση του Συλλόγου.
Τα μέλη του νέου Διοικητικού Συμβουλίου, με πίστη στον ερασιτεχνικό αθλητισμό, με θέληση για προσφορά στον τόπο μας και αρκετή δουλειά, από τις πρώτες κιόλας ημέρες, θέτουν ως στόχο την αξιοπρεπή παρουσία του Συλλόγου σε όλο το φάσμα των δραστηριοτήτων του. Μέλημα δε του νέου Δ.Σ. είναι να οδηγήσει τον Γ.Σ.Σ. σε μια δύσκολη οικονομική συγκυρία, ασφαλώς ως την επόμενη γενική συνέλευση. Τις επόμενες ημέρες το νέο Δ.Σ. θα συγκροτηθεί σε σώμα και θα ακολουθήσουν ανακοινώσεις για τα τρέχοντα ζητήματα του συλλόγου.
Με τιμή
Για το Δ.Σ.
Η επιτροπή σχεδιασμού
Πώποτας Δημήτρης
Σακελλαρίου Κωνσταντίνος