Στον τελικό του περιφερειακού σχολικού πρωταθλήματος καλαθοσφαίρισης τα αγόρια του 3ου ΓΕΛ Καρδίτσας
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Μπάσκετ
- Εκτύπωση
![Στον τελικό του περιφερειακού σχολικού πρωταθλήματος καλαθοσφαίρισης τα αγόρια του 3ου ΓΕΛ Καρδίτσας](/media/k2/items/cache/2ddda286e390dbc7b8b2ad722a7c4f03_L.jpg?t=20190315_153151)
Το 3ο ΓΕΛ Καρδίτσας επικράτησε εκτός έδρας του 8ου ΓΕΛ Τρικάλων με 54-37 και πήρε τη πρόκριση για τον τελικό του Πανθεσσαλικού πρωταθλήματος καλαθοσφαίρισης όπου εκεί θα αντιμετωπίσει το 1ο ΓΕΛ Ν. Ιωνίας.
Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος για την Τρίτη 19 Μαρτίου στο Βόλο.
3ο ΓΕΛ Καρδίτσας (Παππάς): Καραγιάννης, Βασιλείου, Μανώλης, Ντενησιώτης, Αποστολίδης, Χαντζόπουλος, Σχορετσιανίτης, Καρκαλέτσης, Μπαλατσούκας, Σχοινάς, Παπαστάθης, Καλαμπαλίκης, Παππάς
Ν.Κ.
Τελευταία τροποποίηση στις15 Μαρτίου 2019, 17:31