Τίμησαν Νότο και Μπράχο για την προσφορά τους οι Ίκαροι Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Μπάσκετ
- Εκτύπωση
Στον τελευταίο αγώνα της κανονικής περιόδου η ομαδα των Ικάρων τίμησε τους Καρδιτσιωτες αθλητές Κώστα Νότο και Βαγγέλη Μπράχο που αγωνίζονται στην ομαδα του Ήφαιστου.
Όπως τονισε χαρακτηριστικά ο πρόεδρος των Ικάρων, Κώστας Σκρέτας τους δύο αθλητές τους γνωρισε ως μάνατζερ πριν από 20 χρόνια αφού αγωνίστηκαν με επιτυχία στα Τρικαλα ΑΣ (Ένωση Σπόρτινγκ - Δαναού).
![]() |
![]() |
Στις φωτογραφιες ο Κωστας Σκρετας βραβευει τον Βαγγέλη Μπράχο και ο Χρήστος Μπαλωμένος τον Κώστα Νότο (για λογαριασμό του πατέρα του, Αλέκου Μπαλωμένου μέλος της τότε ομάδας Α.Σ. Τρίκαλα ο οποίος απουσίαζε εκτός Τρικάλων)