Κόβει την πίτα του η Α.ΠΟ.Κ. το Σάββατο 15/2 Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Εντείνονται οι ετοιμασίες για τον ετήσιο χορό του συλλόγου μας. Το Σάββατο, στις 15 του Φλεβάρη λοιπόν, ορίστηκε στο κέντρο ¨ΚΥΚΝΟΣ¨ στην αναρρυθμιστική λίμνη για πρώτη φορά στην ιστορία της ακαδημίας μας, ετήσιος χορός και κοπή πίτας.
Πλησιάζουν οι μέρες και ως είθισται υπενθυμίζουμε την εκδήλωση, της ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ, η οποία θα συνοδεύεται και από ζωντανή μουσική. Μία ημέρα τον χρόνο σαν ακαδημία, ζητάμε πολλά? Τουλάχιστον για όσους μας έχουν στην καρδιά τους. Για τους άλλους ……. να είναι καλά.
Θυμίζουμε ότι θα υπάρχει πλούσια λαχειοφόρος με δώρα αξίας που αγόρασε για τον σκοπό αυτό η ομάδα μας, όπως 1 ποδήλατο αξίας 250 €, 1 tablet, 1 playstation 3, 1 smatphone, 1 μπάρμπεκιου αξίας 350 € και αρκετά άλλα δώρα μικρότερης αξίας.