Διαιτητές 4ης αγωνιστικής για τα μπαράζ ανόδου στον 6ο όμιλο Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Μπορεί το αποτέλεσμα της Κυριακής να μην ήταν καθόλου καλό, ωστόσο η ζωή συνεχίζεται και οι πιθανότητες ανόδου εξακολουθούν και υπάρχουν για την ομάδα της Μυρίνης.
Σίγουρα τα πράγματα έχουν γίνει πολύ πιο δύσκολα μετά την ήττα από τον Μαχητή Τερψιθέας, το σημαντικό όμως είναι ότι η Μυρίνη εξακολουθεί να κρατά την τύχη στα "χέρια" της. Πετυχαίνοντας δύο νίκες επί του Πύρασου και της Ακαδημίας Πλαταμώνα που ουσιαστικά είναι αδιάφοροι, μένει στο παιχνίδι της ανόδου για να τα παίξει όλα για όλα στον αγώνα με την Τερψιθέα στο Αλκαζάρ. Σημαντικός παράγοντας που θα πρέπει να ξεπεράσει όμως είναι η κούραση από τα απανωτά παιχνίδια και που την Κυριακή φάνηκε μέσα στο παιχνίδι της.
Την προσεχή Τετάρτη υποδέχεται στον τελευταίο εντός έδρας αγώνα της στο γήπεδο των Καμινάδων τον Πύρασο που έχει συγκομιδή δύο βαθμών, ένας εκ των οποίων στο μεταξύ τους αγώνα την 1η αγωνιστική (1-1).
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής (Ώρα έναρξης 17.00):
Α.Ο. Μυρίνης – Πύρασος Ν. Αγχιάλου (Τζοβάρας - Καραγιάννης - Κατσόγιαννος από Σ.Δ. ΕΠΣ Φθιώτιδας)
Μαχητής Τερψιθέας – Ακαδημία Πλαταμώνα (Μολιχιτούδης - Μερκενίδης - Νατσιόπουλος από Σ.Δ. ΕΠΣ Μακεδονίας)