Πρόγραμμα αγώνων και τριάδες διαιτητών στα ερασιτεχνικά Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Σε πλήρη αγωνιστική δραστηριότητα τα πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της ΕΠΣ Καρδίτσας και αυτό το Σαββατοκύριακο 15 & 16 Οκτωβρίου ενώ υπάρχουν και δύο φιλικά για την Δ' Εθνική.
Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι τριάδες των διαιτητων για το Σαββατοκύριακο:
Α' Ερασιτεχνική Καρδίτσας - 7η αγωνιστική - Σάββατο 15/10 στις 16:00
Α.Ο.Κ. Πάμισσος Καλογριανών - Α.Ε. Πασχαλίτσας (Μαλλιώρας - Καλόγηρος - Μπεκιάρης)
Α.Σ. Ατρόμητος Γεωργικού - Α.Ο. Μαυραϊκή Σοφάδων (Κοντίνος - Πεταλάς - Τσιοπράς)
Α.Σ. Ηρακλής Σοφάδων - Π.Σ. Εθνικός Καρδίτσας (Αγγελακόπουλος - Κουρομπύλια - Διπλάρης)
Α.Σ.Μ. Καραϊσκάκης Μαυρομματίου - Α.Ο. Αγναντερού (Τζιαφάλιας - Κριαράς - Πολύζος)
Α.Σ. Απόλλων Μακρυχωρίου - Α.Ο. Σελλάνων (Βαφειάδης - Κουκούλη - Λέρας)
Α.Ο. Αστέρας Καρδίτσας - Α.Σ. Διγενής Κυριακή 16/10 στις 16:00 (Γιαβάζης-Κουρομπύλια-Βαφειάδης)
Α.Ε. Καρποχωρίου - Α.Ο. Δόξα Μητρόπολης (Μίσσας - Πούπης - Μπάντζιος)
Α.Ε. Λεονταρίου - Α.Σ. Ενιππέας (Κωτούλας - Βογιατζής - Αντωνίου Φ.)
Α.Ο. Δόξα Παλιουρίου - Α.Σ. Ήφαιστος (Αναστασίου - Τίκας Δ.Χ. - Τσαχτάνης)
Β' Ερασιτεχνική Καρδίτσας - 1ος όμιλος - 6η αγωνιστική - Κυριακή 16/10 στις 16:00
Α.Ε. Καππαδοκικού - Α.Ο. Κυψέλης (Γαννιάς - Αγγγελακόπουλος - Διπλάρης)
Π.Α. Σοφάδων - Α.Ε.Ο. Δόξα Μασχολουρίου (Κατσικαβέλας - Κωτούλας - Πανοσάφος)
Α.Ο. Άρης Αγίας Παρασκευής - Α.Ο. Δόξα Μάρκου (Αντωνίου Φ. - Ζούκας - Βογιατζής)
Π.Ο. Παλαμαϊκή - Α.Ε. Ψαθοχώρας 77 (Κουκούλη - Κουκούλης - Μαργιολάς)
Α.Ο. Προδρομιακός - Α.Ο. Αίας Μαραθέας (Καλόγηρος - Μπενέκης - Αβραμόπουλος)
Α.Σ. Ακράτητος Μεταμόρφωσης - Α.Ο. Φύλλου (Κριαράς – Μίσσας - Βότσης)
Α.Ο. Αστήρ Βλοχού - Α.Σ. Ατρόμητος Παλαμά Σάββατο 15/10 στις 16:00 (Γαλάνης - Σαββάλας - Λάκκιας)
Β' Ερασιτεχνική Καρδίτσας - 2ος όμιλος - 6η αγωνιστική - Σάββατο 15/10 στις 16:00
Α.Σ. Ατρόμητος Πτελοπούλας - Α.Ο. Αετός Αγ. Θεοδώρου (Kυρίτσης - Αργυρόπουλος - Νικολάου)
Α.Σ.Νεφέλη Καλλιθήρου - Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας (Παπάρας - Παραθύρας - Θεοδώρου)
Α.Ο. Μυρίνης - Α.Ο. Διαγόρας Αμπελικού (Μανώλης - Κιουρτσής - Καλτσάς)
Α.Ε. Δάφνης - Α.Σ. Άρης Καρδίτσας (Γιαβάζης - Σιώκας - Κουκούλης Π.)
Α.Σ. Άρης Φίλιας - Α.Ο. Φυλακτής (Μαργιολάς - Βλάχος - Κατσικαβέλας)
Α.Ο. Αετός Καλλιφωνίου - Α.Σ. Κένταυρος Ανάβρας (Τακόπουλος - Μαρκόπουλος - Νατσιόπουλος)
Α.Ο. Ηρακλής Καρδιτσομαγούλας - Π.Ο. Δόξα Αμπέλου (Νότος - Αντωνίου Κ. - Ζούκας)
Β' Ερασιτεχνική Καρδίτσας - 3ος όμιλος - 6η αγωνιστική - Κυριακή 16/10 στις 16:00
Α.Ο. Δόξα Αγ. Τριάδας - Α.Ο. Ελπίδα Αγ. Γεωργίου (Κοντίνος - Βογιατζής - Κιουρτσής)
Α.Ο. Κρανέας - Ο.Φ. Φωτ. Αστήρ Μαγουλίτσας (Νότος - Τακόπουλος - Στεργιόπουλος)
Α.Ο. Μαγούλας - Α.Σ. Νέα Νίκη Καμινάδων (Γαλάνής - Λέρρας - Σαββάλας)
Π.Α.Ο. Θύελλα Ριζοβουνίου - Α.Ο. Αστροναύτης Γελάνθης (Πολύζος - Τζαφάλιας - Νικολάου)
Α.Ε. Λαζαρίνας - Ακαδημία Ταυρωπός Φωστήρας (Παπάρας - Παραθύρας - Σιώκας)
Α.Ο. Σώκρατες - Α.Σ. Κεραυνός Φράγκου (Μαλλιώρας - Μανώλης - Χαβαλές)
Α.Ε. Εθνικός Μεσενικόλα - Α.Σ. Πορτίτσας (Μπεκιάρης - Μαρκόπουλος - Νατσιόπουλος)
Γ' Ερασιτεχνική Καρδίτσας - 1ος όμιλος - 3η αγωνιστική - Κυριακή 16/10 στις 16:00
Α.Ο. Αχιλλεύς Συκεώνας - Α.Ε. Μενελαΐς Λουτροπηγής (Κυρίτσης - Καλτσάς - Οικονόμου)
Α.Ο. Αίας Καρποχωρίου - Α.Σ. Απιδιάς (Πούπης - Αντωνίου Κ. - Βλάχος)
Α.Ε. Εθνικός Κέδρου - Α.Σ. Ακαδ. Ποδοσφ. Καρδίτσας (Λάκκιας - Ζαγορίτης - Θεοδώρου)
Α.Σ. Ασκληπιός - Α.Ο. Κεραυνός Σταυρού Σάββατο 15/10 στις 16:00 (Βότσης - Οικονόμου - Χριστοφοράκης)
Γ' Ερασιτεχνική Καρδίτσας - 2ος όμιλος - 3η αγωνιστική - Σάββατο 15/10 στις 16:00
Α.Σ. Αργιθέας - Ακαδημία Ορφέας Καρδίτσας (Ζαγορίτης - Στεργιόπουλος - Μανώλης)
Α.Ο. Μορφοβουνίου - Α.Ο. Λοξάδας (Τουλάτος - Χαβαλές - Φούκας)
Α.Ο. Ολυμπιακός Παλαιοκλησίου - Α.Σ. Αετοί (Μπενέκης - Αβραμόπουλος - Μπέλλος)
Α.Σ. Απόλλων Αρτεσιανού - Α.Ε. Ρούσσου (Καλυβιώτης - Πανοσάφος - Σιώμος)
Αναπληρωματικοί: Τουλάτος, Τσιαχτάνης, Τσιοπράς, Χριστοφοράκης
Φιλικοί αγώνες - Κυριακή 16/10 στις 16:00
Α.Ο. Καρδίτσα - Πύρασος Ν. Αγχιάλου (Τίκας Τρ. - Αργυρόπουλος - Πεταλάς)
Α.Ε. Μουζακίου - Πυργετός (Αναστασίου - Τίκας Δ.Χ. - Κυρίτσης)