Πρόγραμμα αγώνων και διαιτητές στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα της ΕΠΣ Καρδίτσας (αλλαγές) Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 25-26 Ιανουαρίου και τους διαιτητές των αγώνων έδωσε στη δημοσιότητα η ΕΠΣ Καρδίτσας.
Το Σάββατο πραγματοποιούνται όλοι οι αγώνες της Α' και Α1' κατηγορία καθώς και δύο επιπλέον αναμετρήσεις από την Γ' ΕΠΣ.
Α' Ερασιτεχνική - 20η αγωνιστική - Σάββατο 25/1 στις 15:00
Α.Ο Μυρίνης - Α.Ε Λεονταρίου (Σφέτσιας - Βογιατζής - Κανιούρας)
Δόξα Μητρόπολης – Α.Ε Καρποχωρίου (Νότος - Πολύζος - Τζέλλος - Λέρας)
Εθνικός Καρδίτσας – Α.Σ Ήφαιστος (Ζαγορίτης - Κουκούλης Π. - Στεφανής
ΑΟΚ Πάμισσος – Α.Σ Διγενής (Τζαφάλιας - Πούπης - Γκούζας)
Α.Ο Σελλάνων – Α.Ε Πασχαλίτσα (Γαλάνης - Κουκούλη Σπ. - Λέρας - Τζέλλος)
Α.Ο Ελπίδα – Ηρακλής Σοφάδων (Κυρίτσης - Χάρμπας - Σιώκας)
Ατρόμητος Παλαμά – Α.Ο Αστέρας (Μπεκιάρης - Κριαράς - Ευαγγέλου Ε.)
Ηρακλής Καρδ/λας - Απόλλων Μακρυχωρίου (Γανιάς - Τίκας Δ.Χ. - Κουκουζέλης)
Α1' Ερασιτεχνική - 20η αγωνιστική - Σάββατο 25/1 στις 15:00
Α.Ε Καππαδοκικού - Δόξα Μασχολουρίου (Τσιαχτάνης - Λουμπόνια - Καυμενόπουλος Φ.)
Α.Ο Ταυρωπός – Αετός Αγίου Θεοδώρου (Μαλλιώρας - Πεταλάς - Τεταγιώτης)
Α.Σ Σώκρατες – ΑΣΜ Καραϊσκάκης (Μουτσάνας - Καλόγηρος - Κλησιάρχης)
Δόξα Αμπέλου – Άρης Φίλιας (Βουγιουκλάκης - Αργυρόπουλος - Κότζα)
Α.Ο Αγναντερού – Δόξα Αγίας Τριάδας (Μανώλης - Τσιαμούρας - Λούσι)
Α.Ε Μουζακίου – Α.Ο Κυψέλης (Μαργιολάς - Καλτσάς - Καλαμπάκας)
Α.Ο Διαγόρας – Α.Ο Κρανέας (Χαβαλές - Στεργιόπουλος - Αντωνίου Κ.)
Α.Ο Προδρομιακός – Α.Ο Ασπίδα (Αντωνίου Φ. - Μπάτζιος - Παπαλίτσας)
Β1' Ερασιτεχνική - 19η αγωνιστική - Κυριακή 26/1 στις 15:00
Α.Σ Ενιππέας – Θεσσαλικός Ματαράγκας (Νότος - Αργυρόπουλος - Κριαράς)
Αστήρ Βλοχού – Νέα Νίκη Καμινάδων (Ζαγορίτης - Παραθύρας - Σιώκας)
Α.Ο Φύλλου - Άρ Αγ Παρασκευής (Καλυβιώτης - Βογιατζής - Αδραμάνης)
Δόξα Μάρκου – Α.Σ Κένταυρος (Στεφανής - Αντωνίου Φ. - Καλαμπάκας)
ΠΑΣ – Ατρόμητος Πτελοπούλας (Ευαγγέλου Ε. - Ευαγγέλου Σ. - Ρούστα)
Α.Σ Αχλαδιά – Κερ. Σταυρού (Μανώλης - Λέρας - Λούσι)
Μελισσοχώρι – Π.Ο Παλαμαική (Λάκκιας - Λουμπόνια - Κουκούλης Π.)
Β2' Ερασιτεχνική - 22η αγωνιστική - Κυριακή 26/1 στις 15:00
Α.Ο Μαγούλα – Ατρομ. Γεωργικού (Κουκούλη Σπ. - Κυρίτσης - Σαββίδης)
Α.Σ Νεφέλη -Αίας Μαραθέας (Μαλλιώρας - Γαλάνης - Σαββάλας)
Α.Σ Απιδιά - Α.Ο Φυλακτή (Κλησιάρχης - Μουτσάνας - Καλόγηρος)
Κερ. Φράγκου – Μορφοβούνι (Τζαφάλιας - Χάρμπας - Γκούζας Φ.)
Άρης Καρδίτσας – Α.Ε Ρούσσου (Μαργιολάς - Καλτσάς - Κουζουζέλης)
Α.Ο Αστροναύτης – Φωτ. Αστήρ (Σφέτσιας - Τίκας Δ.Χ. - Πούπης)
Ακαδ. Ταυρωπ. Ο Φωστήρας – Α.Ε Δάφνη (Κανιούρας - Παπαλίτσας - Στεργιόπουλος)
Γ' Ερασιτεχνική - 17η αγωνιστική - Κυριακή 26/1 στις 15:00
Αστέρας Δασοχωρίου – Ακαδημία Ελπίδες Σάββατο 25/1 στις 13:00 (Σαββίδης - Ρούστα - Οικονόμου)
Δόξα Παλιουρίου – Α.Σ Κρόνος Σάββατο 25/1 στις 15:00 (Ζούκας Κ. -Ζούκας Σ. Κουκουμτζής - Καλλιάρα)
Θύελλα Ριζοβουνίου – Ακαδ Ποδοσφαίρου (Τζέλλος - Τεταγιώτης - Κουκουμτζής)
Ακαδημία Ορφέας – Α.Σ Ασκληπιός (Καλλιάρα - Τσιαχτάνης - Νταράλας)
Αίας Καρποχωρίου – Α.Σ Πλαστήρας (Γανιάς - Τσιαμούρας - Κυριάκος)
Αετός Καλλιφωνίου – Α.Ε Μενελαίς (Πολύζος - Χαβαλές - Τσιμούρτου)
Απόλλων Αρτεσιανού – Α.Ε Ψαθοχώρα (Ζούκας Κ. - Μπάτζιος - Κουτρομάνος Ν.)
Αναπληρωματικοί Σαββάτου: Ευαγγέλου Στ. - Κουκουμτζής - Νταράλας - Τσιμούρτου - Κουτρομάνος Ν. - Κουτρομάνος Φ.
Αναπληρωματικοί Κυριακής: Πεταλάς - Διπλάρης - Γεωργίου - Μάντσε - Ζούκας Σ. - Χριστοφοράκης
Σημείωση: Με πορτοκαλί χρώμα οι αλλαγές