Προπόνηση για Παίδες και Νέους της ΕΠΣ Καρδίτσας ανήμερα των Φώτων Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Από τον Eνωσιακό προπονητή της Ε.Π.Σ. Καρδίτσας Καραγεωργόπουλο Β. καλούνται όλοι οι ποδοσφαιριστές γεννηθέντες τα έτη 2000 και 2001 (Παίδες) στο γήπεδο της Ε.Π.Σ.Κ. την Δευτέρα 6 Ιανουαρίου 2014 και ώρα 15.00 για προπόνηση εν' οψη του πρωταθλήματος Παίδων των Eνώσεων περιόδου 2013-2014.
Επίσης την ίδια ημέρα στο ίδιο γήπεδο στις 16:00 καλούνται όλοι οι ποδοσφαιριστές γεννηθέντες τα έτη 1998 και 1999 (Νέοι) για προπόνηση εν οψη του πρωταθλήματος Νέων των Ενώσεων περιόδου 2013-2014.
Ολοι οι ποδοσφαιριστές να φέρουν μαζί τους τα ποδοσφαιρικά τους παπούτσια και την αθλητική τους περιβολή.