Α.Ε. Καππαδοκικού: Πόσο επικίνδυνη μπορεί να γίνει η παραπληροφόρηση; Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Διαβάσαμε σε μεγάλη τοπική εφημερίδα σήμερα με έκπληξη ΑΝΥΠΟΣΤΑΤΟ ΑΡΘΡΟ σχετικά με το χθεσινό παιχνίδι της ομάδος μας για τα ημιτελικά του κυπέλλου Καρδίτσας
που το παρακολουθήσαν πάρα πολλοί φίλαθλοι από τα γύρω χωριά και όχι μόνο και αυτοί είναι οι μοναδική μαρτυρία που θα μπορούσαμε να έχουμε στο οτι ο διαιτητής κύριος βαφειάδης ανέχτηκε το σκληρό παιχνίδι της ομάδος μας και οτι βγήκαν τραυματίες οι ποδοσφαιριστές του Α.Ο.Σελλάνων (Προάστιο) (ΚΛΙΑΦΑΣ και ΣΙΩΜΟΣ)
1) για το σκληρό παιχνίδι που διαβάσαμε ότι έγινε η απάντηση είναι ( στην δήλωση του προπονητή της φιλοξενούμενης ομάδος) που έκανε μετά το τέλος του παιχνιδιού ( ήρθαμε να παίξουμε χαλαρά πιστεύοντας πως θα κερδίζαμε άνετα μιας και η Α.Ε.ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΚΟΥ ειναι υποδεέστερη ΟΜΑΔΑ απο εμάς)
ΑΡΑ.ΜΗΠΩΣ ΝΟΜΙΖΑΤΕ ΟΤΙ Ο ΘΕΣΜΟΣ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΓΙΑ ΠΙΚ ΝΙΚ και δεν δέχεστε το ασφυχτικό «Πρέσινγκ» μιας ομάδος που ενώ ξέρει οτι είστε σε μεγαλύτερη κατηγορία και με έμπειρους παίκτες ΠΟΥ ΣΑΣ ΣΕΒΑΣΤΗΚΑΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΦΟΒΗΘΗΚΑΝ
2) ΓΙΑ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ για τους δήθεν τραυματισμούς των κ.κ.( ΚΛΙΑΦΑΣ - ΣΙΩΜΟΣ) Ο ΜΕΝ ΚΛΙΑΦΑΣ ΕΠΑΘΕ ΔΙΑΣΤΡΕΜΜΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ χωρίς να τον αγγίξει ποδοσφαιριστής μας καθώς πήδηξε για κεφαλιά και γύρισε ο αστράγαλος του περαστικά να του ευχηθούμε επι τις ευκαιρίας
Ο ΔΕ ΣΙΩΜΟΣ όσοι γνωρίζεται όλοι την προηγούμενη εβδομάδα τον δήλωναν ως τραυματία στα ΜΜΕ Ο ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ ΕΙΧΕ ΤΕΝΟΝΤΗΤΙΔΑ και έπαιζε ήδη τραυματίας
ΤΕΛΟΣ ΟΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΤΗΣ Α.Ε.ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΚΟΥ Σας εύχονται καλή τύχη στον τελικό καλή συνέχεια στο πρωτάθλημα και να έχετε την ΤΥΧΗ να αγωνίζεστε σε τέτοιες έδρες και με τέτοιες ομάδες για να αποκτά ενδιαφέρον και το πρωτάθλημα.
Α.Ε. Καππαδοκικού