Γενική Συνέλευση Α.Σ. Νεφέλη Καλλιθήρου στις 6 Ιουλίου Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Με οδηγό τη περσινή πετυχημένη χρονιά που οδήγησε στην άνοδο στην Α1 κατηγορία ξεκινά το σχεδιασμό της νέας σεζόν ο Α.Σ. Νεφέλη Καλλιθήρου.
Με προπονητή το Μάκη Ευαγγέλου και το κορμό της ομάδας να μένει ως έχει από τη περσινή χρονιά σε συνδυασμό με τις προσθήκες που αναμένεται να γίνουν η Νεφέλη Καλλιθήρου στοχεύει σε νέες επιτυχίες και φέτος παίζοντας ταυτόχρονα όμορφο ποδόσφαιρο.
Μέσα σ’ αυτό το κλίμα πραγματοποιείται την Κυριακή 6 Ιουλίου και ώρα 21:30 η Γενική Συνέλευση της Νεφέλης στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του Καλλιθήρου με θέματα την ανάδειξη νέου Δ.Σ. και τον προγραμματισμό της νέας χρονιάς.
Τελευταία τροποποίηση στις4 Ιουλίου 2014, 15:50