Δόξα Αμπέλου: Ικανοποίηση για την εμφάνιση στην πρεμιέρα Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Με ένα δύσκολο παιχνίδι άρχισε η χρονιά για την Δόξα Αμπέλου, αντιμετωπίζοντας εκτός έδρας τον Θεσσαλικό Ματαράγκας.
Η ισοπαλία με 1-1 άφησε ικανοποιημένο το τεχνικό δίδυμο Παναγιώτη Χατζηγιάννη και Σωτήρη Τράντο που είδαν την ομάδα να βγάζει πάθος και θέληση και να ισοφαρίζει με γκολ του Ριζογιάννη, το γκολ με το οποίο προηγήθηκε ο Θεσσαλικός νωρίς στο ματς.
Σκοπός τους βεβαία είναι να διορθώσουν κάποια στοιχεία και η ομάδα να εμφανιστεί καλύτερη στα επόμενα παιχνίδια ώστε να την οδηγήσουν όσο πιο ψηλά γίνεται στην βαθμολογία.
Τέλος, η διοίκηση, οι ποδοσφαιριστές και οι προπονητές της ομάδας θα ήθελαν να ευχαριστήσουν δημόσια τον Θεσσαλικό Ματαράγκας για την άψογη φιλοξενία και να του ευχηθούν καλή πορεία στο νέο πρωτάθλημα καθώς και να συγχαρούν την διαιτητική τριάδα για την πολύ καλή διαιτησία.
Π.Ο. Δόξα Αμπέλου