Οι τρεις πρώτες μεταγραφές του Ατρομήτου Παλαμά Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Πρόκειται για τον μεσοαμυντικό Σπύρο Καρτσάνα που την περασμένη σεζόν αγωνίστηκε στον Α.Ο. Μυρίνης, τον μεσοεπιθετικό Ευάγγελο Φουντούνα από την ομάδα του Εθνικού Καρδίτσας, καθώς επίσης και τον "γερόλυκο" αμυντικό Γιάννη Ντίνα που επέστρεψε απο τον Π.Ο.Μ. Θεσσαλικό Ματαράγκας για να κλείσει την καριέρα του στην ομάδα του Ατρομήτου.
Να ευχηθούμε και στους τρεις παίκτες υγεία, καλή δύναμη και καλή επιτυχία στην καινούρια τους ομάδα.
Τελευταία τροποποίηση στις8 Ιουλίου 2014, 16:24