Σαΐνης και Ραμαντάνης ανανέωσαν με το Καππαδοκικό Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Ερασιτεχνικό
- Εκτύπωση
Η Αθλητική Ένωση Καππαδοκικού ανακοινώνει και επίσημα την ανανέωση της συνεργασίας με τους Μάριο Σαΐνη (τερματοφύλακα) και Παναγιώτη Ραμαντάνη (επιθετικός) για τη νέα σεζόν,
δύο πολύτιμα "εργαλεία" για την ομάδα του Φώτη Ράικου που συνέβαλαν την προηγούμενη σεζόν, ώστε να ανέβει η ομάδα κατηγορία.
Έτσι λοιπόν ο πρόεδρος της ομάδος μας, Γιώργος Τσιτόγλου και το διοικητικό συμβούλιο συμφώνησαν και έδωσαν τα χέρια το βράδυ της Τετάρτης, ώστε και τη νέα σεζόν να φορούν την κιτρινόμαυρη φανέλα.
Τις επόμενες ημέρες μπαίνουν σε προτεραιότητα οι συζητήσεις με τους ποδοσφαιριστές μας η οποίοι αγωνίζονται σε άλλα σωματεία και ο χορός της ομάδας που έχει οριστεί να γίνει στις 24.7.2014