Έλαβαν πιστοποιητικό συμμετοχής Παναχαϊκή και Πανσερραϊκός - Μη τηλεοπτική η Αναγέννηση την 3η αγων.
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Πιστοποιητικό συμμετοχής στο πρωτάθλημα έλαβαν από την Επιτροπή Επαγγελματικού Αθλητισμού την Πέμπτη 1 Οκτωβρίου Παναχαϊκή και Πανσερραϊκός κι έτσι έληξε αίσια για τις δύο ομάδες η μίνι περιπέτεια.
Πλέον αναμένεται η ΕΠΟ να προχωρήσει στον ορισμό των αγώνων που έχουν αναβληθεί, και αυτό θα γίνει με αρχή τους αγώνες της 2ης αγωνιστικής που θα διεξαχθούν το προσεχές Σαββατοκύριακο.
Παράλληλα η διοργανώτρια προχώρησε στην γνωστοποίηση του προγράμματος για την 3η αγωνιστική όπου η Αναγέννηση υποδέχεται στην Καρδίτσα την Παναχαϊκή. Και αυτή τη φορά οι κιτρινόμαυροι δεν θα είναι τηλεοπτικοί αφού επιλέχθηκαν οι αγώνες σε Ελευσίνα, Αίγιο και Ριζούπολη.
Για να δείτε το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής, κάντε κλικ εδώ.
Τελευταία τροποποίηση στις1 Οκτωβρίου 2015, 15:13