Ανακοίνωση ευχαριστιών από την ΠΑΕ Αναγέννηση προς κόσμο Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Ανακοίνωση με την οποία ευχαριστεί τον φίλαθλο κόσμο της ομάδας και ιδιαίτερα τους οργανωμένους, εξέδωσε η διοίκηση της Αναγέννησης.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
«Η διοίκηση αισθάνεται την ανάγκη να ευχαριστήσει δημοσίως και με έμφαση όλους τους Αναγεννησιώτες που ήλθαν μαζικά στο γήπεδο στο μεγάλο παιχνίδι με την Κέρκυρα και συνέβαλαν με καθοριστικό τρόπο ώστε να ζήσουμε μια ακόμη μεγάλη αθλητική γιορτή, απ' αυτές που ξέρει πάντα να διοργανώνει η Αναγέννηση.
Η συνεισφορά τους στη σπουδαία νίκη που πήρε η ομάδα μας είναι τεράστια και μας δίνουν κουράγιο και ώθηση να συνεχίσουμε με ακόμη μεγαλύτερη θέληση την προσπάθεια.
Ιδιαίτερα ευχαριστούμε το οργανωμένο κομμάτι των φιλάθλων μας, τους ULTRAS GATE 3, που έλυσαν την αποχή τους και επέστρεψαν στον φυσικό τους χώρο, δίνοντας μοναδικό χρώμα και τεράστια ενέργεια στην ομάδα και στον υπόλοιπο κόσμο.
Είμαστε περήφανοι για την ομάδα και τον κόσμο της και συνεχίζουμε με ακόμη μεγαλύτερη ψυχική διάθεση την προσπάθεια να διατηρήσουμε άσβεστη τη φλόγα της Αναγέννησης!
Συγχαρητήρια σε όλους...»
ΤΟ Δ.Σ.