Ανεβαίνουν οι ρυθμοί στην Αναγέννηση ενόψει του Σαββατιάτικου αγώνα με τον Απόλλωνα Λάρισας Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Στην κορύφωσή της βρίσκεται η προετοιμασία της Αναγέννησης για την Σαββατιάτικη (25/11, 15:00) αναμέτρηση με τον Απόλλωνα Λάρισας στο ΔΑΚ της Καρδίτσας για την 5η αγωνιστική της Football League.
Μετά την εκτός έδρας αποστολή στη Θεσσαλονίκη και το παιχνίδι με τον Απόλλωνα Πόντου, Γιώργος Βαζάκας, προπονητικό επιτελείο και ποδοσφαιριστές βρέθηκαν από τη Δευτέρα (20/11) στις αθλητικές εγκαταστάσεις «Γ. Μπαζής» και δίχως να χορηγηθεί ρεπό, τέθηκε σε εφαρμογή το πλάνο προετοιμασίας για το σημαντικό προσεχές παιχνίδι.
Σήμερα (22/11) Τετάρτη, οι ποδοσφαιριστές προπονήθηκαν σε χαμηλές θερμοκρασίες που επικρατούν τις τελευταίες ημέρες στην Καρδίτσα, ωστόσο η διάθεση ήταν περίσσια και στα θετικά η έλλειψη αγωνιστικών προβλημάτων.
Αύριο (23/11) Πέμπτη οι ρυθμοί θα ανέβουν περισσότερο και την Παρασκευή (24/11) η προετοιμασία θα ολοκληρωθεί με την τελευταία προπόνηση, παραμονή του αγώνα με τον Απόλλωνα Λάρισας.