Τεχνικό διευθυντή απέκτησε η Αναγέννηση Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Με ανακοίνωσή της η ΠΑΕ Αναγέννηση γνωστοποιεί την πρόσληψη του Σταύρου Διαμαντόπουλου ως τεχνικού διευθυντή - συμβούλου του ποδοσφαιρικού τμήματος, ενώ παράλληλα κάνει γνωστή την εκπτωτική πολιτική της στους ποδοσφαιριστές ερασιτεχνικών σωματείων που θέλουν να προμηθευθούν εισιτήριο διαρκείας.
Απο την ΠΑΕ Αναγέννηση ανακοινώνονται τα εξής:
"Η διοίκηση της ΠΑΕ Αναγέννησης στα πλαίσια της συνεχούς προσπάθειας που καταβάλει να διαδώσει ακόμη περισσότερο την ιδέα του συλλόγου αλλά και να ανοιχτεί σε όλο το νομό Καρδίτσας γνωστοποιεί ότι θα διατίθενται εισιτήρια διαρκείας της φετινής αγωνιστικής περιόδου σε όλους τους ποδοσφαιριστές των τοπικών ερασιτεχνικών ομάδων του Νομού στην τιμή των 50 ευρώ.
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνούν με τα γραφεία της ομάδας μας και στο τηλέφωνο 2441070174 για να πληροφορηθούν τις προϋποθέσεις και να παραλάβουν τις ειδικές κάρτες διαρκείας.
Επίσης η διοίκηση γνωστοποιεί στο φίλαθλο κόσμο ότι προσελήφθη και εντάσσεται στο τεχνικό επιτελείο της ομάδας μας ο προπονητής Σταύρος Διαμαντόπουλος στη θέση του τεχνικού διευθυντή - συμβούλου του ποδοσφαιρικού τμήματος.
Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ