Ευχαριστήρια ανακοίνωση για την διπλή προσφορά του Δήμου Τζέκου από την ΠΑΕ Αναγέννηση Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Ανακοίνωση με την οποία ευχαριστεί τον Δήμο Τζέκο για την παρουσία του στην Αναγέννηση τόσο εντός των τεσσάρων γραμμών του γηπέδου αλλά και για το ήθος που επέδειξε εκτός των γηπέδων εξέδωσε η κιτρινόμαυρη ΠΑΕ.
Αναλυτικά η ανακοίνωσή της:
Η Αναγέννηση με αφορμή την αποχώρηση του Δημοσθένη Τζέκου και την μετεγγραφή του στον ΟΦΗ, εκφράζει τις ευχαριστίες της για την προσφορά του, για την εξαιρετική και άψογη συμπεριφορά του κατα τη διάρκεια της παρουσίας του στο δυναμικό της ομάδας και του εύχεται καλή θητεία στη νέα του αγωνιστική πρόκληση.
Η πόρτα της Αναγέννησης για τον Δημοσθένη θα είναι πάντα ανοιχτή, καθώς είναι ένας απο τους Καρδιτσιώτες αθλητές που τίμησαν και με το παραπάνω τα σύμβολα της ομάδας, με την αγωνιστική και εξωαγωνιστική τους παρουσία.