Ευχαριστήρια ανακοίνωση προς τον Χάρη Μίχο από την Αναγέννηση - Δεν προχωρά του Χρήστου Αλεξίου Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Ανακοίνωση εξέδωσε η διοίκηση της ΠΑΕ Αναγέννησης με την οποία ευχαριστεί τον πρώην παίκτη της ομάδας Χάρη Μίχο για την προσφορά του και μετά την απόφαση του τελευταίου να "κρεμάσει" τα παπούτσια του ολοκληρώνοντας την ποδοσφαιρική του καριέρα.
Παράλληλα στην ανακοίνωση γίνεται γνωστό ότι η ΠΑΕ Αναγέννηση σταματά τις προσπάθειες απόκτησης του ποδοσφαιριστή Χρήστου Αλεξίου.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
«Η διοίκηση της Αναγέννησης με αφορμή την απολύτως σεβαστή απόφαση του ποδοσφαιριστή μας Χάρη Μίχου να σταματήσει την ενεργό δράση του στο επαγγελματικό ποδόσφαιρο λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων, εκφράζει τις θερμές της ευχαριστίες για την προσφορά του τα 2,5 τελευταία χρόνια στο σύλλογο.
Τόσο αγωνιστικά όσο και εξωαγωνιστικά ο Χάρης ήταν ένας αθλητής που τίμησε την φανέλα της Αναγέννησης, δήλωσε παρών στις δύσκολες στιγμές, συνεργαστήκαμε άψογα μαζί του και συνέβαλε σημαντικά στο να επιτευχθούν οι στόχοι.
Ευχόμαστε ό,τι καλύτερο στην προσωπική και επαγγελματική του ζωή.
Στο μεταξύ η διοίκηση της Αναγέννησης ενημερώνει το φίλαθλο κόσμο της ομάδας ότι αποσύρει το ενδιαφέρον της για την απόκτηση του ποδοσφαιριστή Χρήστου Αλεξίου παρότι αρχικά είχε συμφωνήσει μαζί του για να τον συμπεριελάβει στο ρόστερ της ομάδας.
Οι κινήσεις για την επιπλέον θωράκιση του δυναμικού μας θα συνεχιστούν με προσεκτικά και ουσιαστικά βήματα όπως συνηθίζεται τα τελευταία χρόνια.»
Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ