Πέρασε από τις Σέρρες ο Απόλλων Σμύρνης
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Η "Ελαφρά Ταξιαρχία" στο παιχνίδι με το οποίο άνοιξε η αυλαία της 24ης αγωνιστικής, νίκησε 2-1 στις Σέρρες, διατηρώντας την πρωτιά στη βαθμολογία της Football League.
Ο Απόλλων ήταν καλύτερος στο πρώτο 45λεπτο και με τέρματα των Περογαμβράκη (20') και Σιατραβάνη (31') πήγε στα αποδυτήρια με 0-2. Οι γηπεδούχοι κατάφεραν μείωσαν σε 1-2 στο 53' με το γκολ του Τσιμίκα ωστόσο δεν κατάφεραν να αποφύγουν την ήττα.
Δείτε την βαθμολογία και το υπόλοιπο πρόγραμμα εδώ.