Στα Τρίκαλα ο τερματοφύλακας Βαγγέλης Πίτκας
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Ο 32χρονος γκολκίπερ που έχει περάσει και από την Αναγέννηση για μια τριετία στο παρελθόν ολοκλήρωσε μια πετυχημένη σεζόν με τα χρώματα του Απόλλων. Ξεκίνησε από την ομάδα της Νέας Καλλικράτειας Σερρών, ακολούθησε ο Κιλκισιακός και εν συνεχεία αγωνίστηκε σε Αιολικό, Τηλυκράτη, Οικονόμο Τσαριτσάνης, και Παναχαϊκή.