Τι ισχύει για την αναμέτρηση της Αναγέννησης με την Καλαμαριά Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Πληροφορίες για τον τρόπο προσέλευσης των φιλάθλων στον αγώνα με την Καλαμαριά το απόγευμα της Κυριακής (15:00) εξέδωσε η διοίκηση της Αναγέννησης ενώ παράλληλα γνωστοποιεί τις τιμές των εισιτηρίων και διευκρινίζει το υπάρχον καθεστώς με την κλειστή ανατολική κερκίδα του γηπέδου.
Επί τη ευκαιρία να τονίσουμε ότι όλοι οι αναγνώστες του KarditsaLive.Net θα μπορούν να ενημερώνονται μέσα από την ηλεκτρονική εφημερίδα μας την Κυριακή για την εξέλιξη του αγώνα στο Δημοτικό Στάδιο με ενημέρωση που θα ξεκινήσει από τις 14:45.
Αναλυτικά η ανακοίνωσης της κιτρινόμαυρης ΠΑΕ:
«Η διοίκηση της Αναγέννησης καλεί όλους τους Αναγεννησιώτες κάθε ηλικίας να δώσουν βροντερό παρών στον πολύ σημαντικό αγώνα της ομάδας μας με τον Απόλλωνα Καλαμαριάς που θα γίνει την Κυριακή το απόγευμα στο Δημοτικό Στάδιο της Καρδίτσας.
Για την ομαλή διέλευση των φιλάθλων γνωστοποιούμε τα εξής:
1. Εχοντας υπόψιν τα προβλήματα που υφίστανται στο Δημοτικό Στάδιο, καλούμε τους φιλάθλους να προσέλθουν όσο το δυνατόν νωρίτερα ώστε ν' αποφευχθεί ο συνωστισμός. Η είσοδος θα γίνεται απο τη θύρα που βρίσκεται στην πλευρά του κολυμβητηρίου διότι οι άλλες ως γνωστόν δεν λειτουργούν φέτος λόγω έργων.
2. Η γενική είσοδος είναι στα 10 ευρώ ενώ εκδόθηκαν και σ' αυτό το παιχνίδι μαθητικά, φοιτητικά, στρατιωτικά και εισιτήρια γυναικών τα οποία κοστίζουν 5 ευρώ. Θα πρέπει κατα την είσοδο όμως να επιδεικνύεται η ανάλογη ταυτότητα. Δωρεάν θα εισέρχονται παιδιά απο 12 ετών και κάτω.
3. Επειδή ο κόσμος ρωτάει γιατί δεν εκδίδονται εισιτήρια για την εξέδρα - πέταλο, πληροφορούμε ότι η συγκεκριμένη εξέδρα δεν λειτουργεί με απόφαση της αστυνομίας λόγω προβληματικών εισόδων απο τα έργα που ξεκίνησαν φέτος για την ανάπλαση.
Ευχόμαστε σε όλο τον κόσμο που θα έλθει στο γήπεδο, να χαρεί και να απολαύσει τη μεγάλη γιορτή συμμετέχοντας με το γνωστό αθλητικό πνεύμα που διακρίνει την απέραντη οικογένεια της Αναγέννησης.
ΤΟ Δ.Σ.