Τον Τάσο Παγώνη απέκτησαν τα Τρίκαλα Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Στη μεταγραφή του Τάσου Παγώνη προχώρησε ο Α.Ο. Τρίκαλα που ανεβάζει "στροφές" στο μεταγραφικό τομέα και ενόψει της συμμετοχής του στη Football League.
O 30χρονος δεξιός οπισθοφύλακας έχει πλούσια καριέρα σε Πανσερραϊκό, Εορδαϊκό, Βέροια, Αναγέννηση Επανομής, Καβάλα και Χανιά που ήταν και ο τελευταίος του "σταθμός".