Άλλες τρεις μεταγραφές για Τύρναβο και Πιερικό Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Αναλυτικά:
Την φανέλα του Τυρνάβου στην Football League θα φορούν τη νέα σεζόν ο Ροντρίγκο ντος Σάντος Μπάρος και ο Χρήστος Καραγιάννης. Ο πρώτος αγωνίζεται στην άμυνα ενώ ο δεύτερος είναι επιθετικός και κατάφερε να ολοκληρώσει την περασμένη σεζόν με την Κασσιόπη ως πρώτος σκόρερ στο Βόρειο όμιλο.
Την απόκτηση του 20χρονου Γιώργου Τσιρλίδη ανακοίνωσε η ΠΑΕ Πιερικός. Ο νεαρός αγωνίζεται στην επίθεση και προηγούμενη ομάδα του ήταν η Αναγέννηση Επανομής.
Τελευταία τροποποίηση στις10 Αυγούστου 2013, 11:06