Γκούμας, Ρεπετσάς και Μπακάλης επίσημα στη Νίκη Βόλου Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Η ΠΑΕ Νίκη Βόλου ανακοίνωσε την απόκτηση των Γιάννη Γκούμα, Θανάση Ρεπετσά και Πάρη Μπακάλη οι οποίοι υπέγραψαν συμβόλαιο συνεργασίας για 1+1 χρόνο.
Ο Γιάννης Γκούμας (7/6/1988) έχει αγωνιστεί με τη φανέλα του Ερμή Αραδίππου, του Βύζαντα Μεγάρων και της Θήβας ενώ πέρυσι έπαιξε με τα χρώματα της Κέρκυρας.
Ο Θανάσης Ρεπετσάς (16/10/1983) έχει αγωνιστεί σε Ηρακλή Ψαχνών, Πλατανιά, ΠΑΟ Βάρδας, Θύελλα Πατρών Πανηλειακό και Παναιτωλικό ενώ ο Πάρης Μπακάλης (1/5/1988), έπαιξε σε Θρασύβουλο, Πιερικό, Διαγόρα, Καλλονή, Αναγέννηση Επανομής, ΠΑΟ Διοικητηρίου και Θερμαϊκό.
Τελευταία τροποποίηση στις11 Ιουλίου 2013, 15:05