Κοντά στους μαθητές η Αναγέννηση Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Κοντά στους μαθητές του 4ου Λυκείου βρέθηκε το πρωί της Παρασκευής αντιπροσωπεία της ΠΑΕ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Καρδίτσας με επικεφαλής τον υπεύθυνο του ποδοσφαιρικού τμήματος Μάκη Τζάτζο.
Τους ποδοσφαιριστής της «κιτρινόμαυρης» ομάδας εκπροσώπησαν οι Ριμπέριο Ροντρίγκο, Χρήστος Αθανασιάδης, Θανάσης Σάββας και οι οποίοι μέσω του Διευθυντή του 1ου ΕΠΑΛ και μέλους της διοίκησης της ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ, Ευάγγελου Πλακιά, προσκάλεσαν τους μαθητές να παρευρεθούν στη μαθητική κερκίδα του Δημοτικού σταδίου για να παρακολουθήσουν τον αυριανό αγώνα με τον Πιερικό, βοηθώντας τους ποδοσφαιριστές να φτάσουν σε μια ακόμη εντός έδρας νίκη.
Τελευταία τροποποίηση στις22 Οκτωβρίου 2010, 18:11