Με τριάδα διαιτητών από τον Πειραιά στο Αναγέννηση - Καβάλα Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Με διαιτητές από τον Σύνδεσμο Διαιτητών Πειραιά θα αγωνιστεί την Κυριακή στο κύπελλο η Αναγέννηση, υποδεχόμενη σε νοκ άουτ αγώνα την Καβάλα.
Αναλυτικά οι τριάδες των αγώνων:
Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου 2013
16.30: Απόλλων Καλαμαριάς - Ζάκυνθος
Διαιτητής: Σκουλάς (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Πετρόπουλος (Θεσσαλίας), Λαφαντζής (Πιερίας)
4ος: Συμεωνίδης (Πιερίας)
16.30: Ηρακλής Ψαχνών - Παναιγιάλειος
Διαιτητής: Παπαγεωργίου (Αθηνών)
Βοηθοί: Κοσμάς (Αθηνών), Κουτσόγιαννος (Αθηνών)
4ος: Ζαραβίνος (Αθηνών)
19.00: Ολυμπιακός Βόλου - Παναχαϊκή
Διαιτητής: Φωτιάδης (Καστοριάς)
Βοηθοί: Χαδημόγλου (Μακεδονίας), Παπαδόπουλος Η. (Μακεδονίας)
4ος: Μαστάκας (Μακεδονίας)
Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου 2013
16.00: Φωκικός - Αχαρναϊκός (γήπεδο Ιτέας)
Διαιτητής: Ευαγγέλου (Αθηνών)
Βοηθοί: Ντάλλας (Αθηνών), Σαμοΐλης (Αθηνών)
4ος: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας)
16.00: Βύζας Μεγάρων - Χανιά
Διαιτητής: Ανδρονικίδης (Πειραιά)
Βοηθοί: Κοτζαμανίδης (Πειραιά), Ζησιμόπουλος (Πειραιά)
4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)
16.00: Πανηλειακός - Φωστήρας
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Κασσαβέρης (Δυτ. Αττικής), Σαββόγλου (Δυτ. Αττικής)
4ος: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)
16.00: Αστέρας Μαγούλας - Επισκοπή
Διαιτητής: Κοσικίδης (Αθηνών)
Βοηθοί: Αργυρός (Αθηνών), Γιαννουγλίδης (Αθηνών)
4ος: Γαβρίλης (Αθηνών)
16.00: Κέρκυρα - Δόξα Δράμας
Διαιτητής: Παναγιωτόπουλος (Αιτ/νίας)
Βοηθοί: Χουλιάρας (Αιτ/νίας), Κολοσιώνης (Αιτ/νίας)
4ος: Παπαγεωργίου (Άρτας)
16.00: Τύρναβος - Ηρακλής (Αλκαζάρ)
Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)
Βοηθοί: Κουρεντάς (Τρικάλων), Νταλούκας (Τρικάλων)
4ος: Αγγελακόπουλος (Καρδίτσας)
16.00: Αναγέννηση Γιαννιτσών - Αιγινιακός
Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Κατσικογιάννης (Μακεδονίας), Κωτούλας (Σερρών)
4ος: Φωτιάδης (Σερρών)
16.00: Εθνικός Γαζώρου - Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Καραλής (Ηπείρου), Σιαμέτης (Ηπείρου)
4ος: Σελεμίδης (Πέλλας)
16.00: Αναγέννηση Καρδίτσας - Καβάλα
Διαιτητής: Καρυοφύλλης (Πειραιά)
Βοηθοί: Σγάνζος (Πειραιά), Σινιοράκης (Πειραιά)
4ος: Τζοβάρας (Φθιότιδας)
16.00: Πιερικός - Βατανιακός
Διαιτητής: Τζήλος (Λάρισας)
Βοηθοί: Παπαδημητρίου (Λάρισας), Αναστασίου (Λάρισας)
4ος: Μπουμαρσόπουλος (Λάρισας)
18.30: Γλυφάδα - Καλλιθέα
Διαιτητής: Μουρτζάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Νικολακάκης (Ηρακλείου), Κουράκης (Ηρακλείου)
4ος: Σταθόπουλος (Δυτ. Αττικής)