Μεταγραφικές κινήσεις για Ηρακλή Ψαχνών, Γιαννιτσά και Καλαμαριά Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Τις πρώτες μεταγραφικές κινήσεις έκαναν την φετινή σεζόν ο Ηρακλής Ψαχνών και η Αναγέννηση Γιαννιτσών ενώ προς την ολοκλήρωσή του οδεύει το ρόστερ του Απόλλων Καλαμαριάς.
Για τον Ηρακλή Ψαχνών απόκτημα είναι ο 22χρονος αμυντικός Ορέστης Νικολόπουλος που προέρχεται από τον Βύζαντα Μεγάρων ενώ για τα Γιαννιτσά το πρώτο απόκτημα είναι ο επίσης 22χρονος Χρήστος Παλάσκας που την τελευταία σεζόν αγωνίστηκε στον Οδυσσέα Κορδελιού.
Μια προσθήκη και μια αποχώρηση είχαμε και για τον Απόλλωνα Καλαμαριάς που τη νέα σεζόν δεν θα έχει στην διάθεσή του τον Παύλο Λεπτοκαρίδη σε αντίθεση με τον Δημήτρη Δρόσο που επανακάμπτει στην ομάδα μετά από 6 χρόνια. Ο τελευταίος είναι 24χρονος και αγωνίζεται ως μεσοεπιθετικός ενώ έχει αγωνιστεί ακόμα σε Α.Ε. Ιωαννίνων, Κοζάνη, Καβάλα, Πανιώνιο και Καλλιθέα.