Νέες προσθήκες για Ηρακλή Ψαχνών και Νίκη Βόλου Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Άλλους τέσσερις ποδοσφαιριστές ανακοίνωσε η ομάδα της Νίκης Βόλου στο πλαίσιο της ενίσχυσης για τη νέα σεζόν ενώ στην απόκτηση τριών παικτών προχώρησε και ο Ηρακλής Ψαχνών που σήμερα δίνει φιλικό με τον Παναθηναϊκό.
Αναλυτικά οι μεταγραφικές κινήσεις:
Δύο + δύο για τη Νίκη Βόλου
"H ΠΑΕ Νίκη Βόλου ανακοινώνει την απόκτηση των Κώστα Χαρτσιά και Αλέξανδρου Μπιτσάκου οι οποίοι υπέγραψαν συμβόλαιο συνεργασίας για 1+1 χρόνο καθώς και των Βασίλη Πατσατζόγλου και Γιάννη Κορέτα οι οποίοι υπέγραψαν συμβόλαιο συνεργασίας για τρία χρόνια"
Ενίσχυση με τρεις για Ηρακλή Ψαχνών
Στον Ηρακλή Ψαχνών θα αγωνίζονται τη νέα σεζόν ο 22χρονος επιθετικός Χρήστος Ευσταθίου που αγωνιζόταν στο Φωκικό, ο 31χρονος τερματοφύλακας Χρήστος Αθανασόπουλος από τον Πανηλειακό και ο 23χρονος Κώστας Επιτροπάκης που αγωνίζεται στο χώρο του κέντρου από την Προοδευτική.