ΠΑΕ και η Ζάκυνθος! Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Αίσιο τέλος φαίνεται ότι έχει ο αγώνας των ανθρώπων της Ζακύνθου για την δημιουργία της ΠΑΕ η οποία και ολοκληρώθηκε την Πέμπτη 26 Σεπτεμβρίου.
Με το έγγραφο που βλέπεται στην εικόνα, η ομάδα της Ζακύνθου πλέον είναι ΠΑΕ και τις επόμενες ώρες η Football League αναμένεται να ορίσει τον αγώνα με την Αναγέννηση, κάτι που όπως έχουμε αναφέρει σε προηγούμενα ρεπορτάζ δεν έχει συμβεί.
Η ομάδα από τα Επτάνησα γίνεται για πρώτη φορά στην ιστορία της ΠΑΕ και αυτό χαροποιεί ιδιαίτερα τους ανθρώπους της ομάδας που βλέπουν ένας πολύπλευρος αγώνας να δικαιώνεται στο τέλος.