Συνεχίζει στον Ολ. Βόλου ο Μπρέσκα - Στον Τύρναβο ο Γκαλίτσιος Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Την ανανέωση της συνεργασίας με τον Μάριο Μπρέσκα ανακοίνωσε επίσημα ο Ολυμπιακός Βόλου ενώ σε Τύρναβο και Ηρακλή Ψαχνών κατέληξαν Αλ. Γκαλίτσιος και ο Κ. Επιτροπάκης αντίστοιχα.
Αναλυτικά:
"Ερυθρόλευκος" εκ νέου ο Μάριου Μπρέσκα
«Τη φανέλα του Ολυμπιακού Βόλου θα συνεχίσει να φοράει ο Μάριο Μπρέσκα. Ο Σλοβάκος μεσοεπιθετικός συναντήθηκε το απόγευμα της Τετάρτης με τον πρόεδρο της ΠΑΕ Ολυμπιακός Βόλου Δημήτρη Καραγιάννη όπου και συμφώνησαν την ανανέωση της συνεργασίας τους, με την υπογραφή του νέου του συμβολαίου διάρκειας δύο χρόνων».
Γκαλίτσιος: Από τη Λάρισα στον Τύρναβο
Από την ΑΕΛ έμεινε ελεύθερος ο 20χρονος Αλέξανδρος Γκαλίτσιος και στο γειτονικό Τύρναβο κατέληξε, ενισχύοντας την νεοφώτιστη ομάδα στο κέντρο της άμυνας.
Στον Ηρακλή Ψαχνών ο Επιτροπάκης
«Ο 23χρονος μέσος Κώστας Επιτροπάκης ο οποίος έχει αγωνιστεί στις ομάδες του Ιωνικού, της Παναχαϊκής και της Προοδευτικής υπέγραψε πριν από λίγο συμβόλαιο με την ομάδα του Ηρακλή Ψαχνών».