Έφθασε τα 9 δελτία ποδοσφαιριστών η Αναγέννηση Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Μετά την ανακοίνωση του τεχνικού τιμ στην Αναγέννηση σειρά έχουν οι ποδοσφαιριστές που θα στελεχώσουν την ομάδα της νέας σεζόν και σε συνεργασία διοίκησης και του προπονητή Γ. Μάγγου.
Σήμερα έγινε γνωστό ότι Μπιτέλης, Δημόπουλος, Κουτσόπουλος και Μοσχάκης θα είναι μαζί και στο νέο ...ταξίδι της ομάδας. Η τετράδα έρχεται να προστεθεί στους ήδη γνωστούς παραμένοντες Τζέκο, Μπλέντι, Τσιλούλη και Κισκαμπάνη ενώ θυμίζουμε ότι έχει αποκτηθεί και ο τερματοφύλκας Πρίφτης από τα Χανιά.
Όλοι οι παραπάνω αθροιστικά μας κάνουν τον αριθμό 9, αριθμό πολύ μικρό για την χρονική στιγμή ωστόσο οι επαφές με πρώην παίκτες αλλά και νέους συνεχίζονται και οι ανακοινώσεις τις επόμενες ημέρες αναμένονται να πυκνές ώστε στην προετοιμασία να υπάρχουν τουλάχιστον περί 20 ποδοσφαιριστές συν τους υπό δοκιμή.