Α.Σ. και ΠΑΕ Αναγέννηση συγχαίρουν τον ΣΠΑΚ για την άνοδο στην Α2
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Οι διοικήσεις του Α.Σ και της ΠΑΕ Αναγέννηση εκφράζουν τα θερμά τους συγχαρητήρια σε όλους τους συντελεστές της ομάδας βόλεϊ του ΣΠΑ Καρδίτσας για την άνοδο στην Α2 Κατηγορία.
Πρόκειται για μια πραγματικά υπερβατική προσπάθεια μέσα σε συνθήκες πολύ δύσκολες που κατέληξε με έναν μεγάλο θρίαμβο καθώς η περιοχή μας θα εκπροσωπείται τη νέα σεζόν στην δεύτερη εθνική κατηγορία του βόλεϋ.
Θερμά συγχαρητήρια στους αθλητές, στους προπονητές και στην διοίκηση.
ΟΙ ΔΙΟΙΚΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΕ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ