Ανακοίνωσε δύο επιθετικούς η Αναγέννηση Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Ο λόγος για τους επιθετικούς Χρήστο Παναγιωτόπουλο και τον Δήμο Τζέκο.
Ο πρώτος είναι 25 ετών έρχεται από μια πολύ καλή σεζόν επιθετικά στον Εθνικό Φιλιππιάδας στη Γ' Εθνική ενώ ο δεύτερος είναι γνώριμος καθότι Καρδιτσιώτης. Είναι 28 ετών και προέρχεται από τον Φωκικό και θα κάνει το τέταρτο πέρασμά του από τους κιτρινόμαυρους.
Η προσπάθεια για ενίσχυση θα συνεχιστεί και τις επόμενες ημέρες καθώς η ημέρα της έναρξης της προετοιμασίας πλησιάζει και επιθυμία προπονητή και διοίκησης είναι να υπάρχουν κατ' ελάχιστον 23-24 παίκτες στο ρόστερ της ομάδας.