Ανακοίνωσε επίσημα τον Κουλουχέρη η Αναγέννηση Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Οι κιτρινόμαυροι ήταν πολύ κοντά σε συμφωνία εδώ και ημέρες με τον Καρδιτσιώτη ποδοσφαιριστή και τελικά κατάφεραν να ολοκληρώσουν μια πολύ σημαντική προσθήκη που αναμένεται να βοηθήσει την προσπάθεια της ομάδας την φετινή σεζόν.
Σημαντικό επίσης ότι ο αθλητής προπονούνταν ήδη με την υπόλοιπη ομάδα με αποτέλεσμα να μην χαθεί χρόνος για την προσαρμογή του.
Ο 34χρονος ποδοσφαιριστής θυμίζουμε πως έχει θητεία σε Προοδευτική, Ολυμπιακό, Άρη, και Πανιώνιο όπου και έμεινε ελεύθερος το καλοκαίρι και αγωνίζεται ως κεντρικός αμυντικός.