Ανακοίνωση ευχαριστηρίων προς τους φιλάθλους που πήγαν Ζάκυνθο εξέδωσε η ΠΑΕ Αναγέννηση Κύριο
- μέγεθος γραμματοσειράς μείωση του μεγέθους γραμματοσειράς αύξηση μεγέθους γραμματοσειράς
- Κατηγορία Super League 2
- Εκτύπωση
Ανακοίνωση με την οποία εκφράζει τις ευχαριστίες της στους πιστούς φιλάθλους που ακολούθησαν την ομάδα στη Ζάκυνθο εξέδωσε η διοίκηση της ΠΑΕ Αναγέννηση.
Αναλυτικά η σχετική ανακοίνωση:
«Η διοίκηση της Αναγέννησης ευχαριστεί θερμά τους φιλάθλους μας που δεν δίστασαν απο το μακρινό της απόστασης και ακολούθησαν την ομάδα στη Ζάκυνθο ταξιδεύοντας δύο ημέρες!
Κυρίως τους ευχαριστεί για την καταπληκτική τους παρουσία και τη συμπεριφορά καθ' όλη τη διάρκεια της αναμέτρησης και την συγκλονιστική στιγμή στο τέλος όπου παρά την πίκρα τους για την ήττα και το βαρύ σκόρ δεν σταμάτησαν να επευφημούν και να στηρίζουν την ομάδα!
Αυτές οι παρουσίες αναδεικνύουν την διαφορετικότητα της Αναγέννησης ως αθλητική οντότητα και δίνουν έμπνευση σε όλους όσοι πασχίζουν για να συνεχιστεί αδιάκοπα και με μεγαλύτερη ένταση η προσπάθεια που βρίσκεται σε εξέλιξη.
Ευχαριστούμε θερμά...»
Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ